Turf - mākslīgo zālienu piegādātājs un uzstādītājs Latvijā
Latviski По-русски
Turf - mākslīgo zālienu piegādātājs un uzstādītājs Latvijā
Turf - mākslīgo zālienu piegādātājs un uzstādītājs Latvijā

Biežāk uzdotie jautājumi

#1 Vai zālienam ir garantija?
Jā,ir.  Latvijas apstākļos ražotājs garantē vismaz 10 gadu noturību pret krāsas izbalēšanu karstuma/aukstuma vai UV staru ietekmē "Royal Grass" produktiem. "Saltex" produktiem garantijas laiks ir 5 gadi, bet tas noteikti nenozīmē, ka pēc šī laika gala produkta lietotājam radīsies problēmas. "Saltex" galvenokārt ražo zālienus sportam un tas nozīmē, ka tie potenciāli tiek intensīvi lietoti. Garantijas serviss neattiecas uz bojajumiem , kas radušies mehāniskas vai ķīmiskas iedarbības rezultātā. Tāpat vandālisms un neparedzētas dabas stihijas (lietus, vētras, sals un sniegs zālienam nekaitēs) nav paredzēti garantijā.
#2 Kāds ir zālāja mūžs?
Zāliensa maksimālais kalpošanas laiks ir 15-20 gadi, atkarībā no lietošanas intensitātes. Ir jāņem vērā objektīvi apstakļi - ja virsma tiek intensīvi izmantota aktīvam sportam vai kā citādi tiek noslogota, zāliena kalpošanas laiks samazinās. Arī pie intensīvas lietošanas un pareizas kopšanas šis laiks nav mazāks par 8 gadiem.
#3 Vai mākslīgie zālāji ar laiku zaudē savu košumu?
Šis produkts ir testēts vairāku gadu garumā pret UV noturību un krāsas balēšanu nelabvēlīgu laika apstākļu, arī sniega un sala ietekmē. Mākslīgais zāliens būs gandrīz tikpat izskatīgs arī pēc 10 gadiem.
#4 Kā vajadzētu šādu zālāju kopt?
Kā jebkurai lietai, arī šim zālājam apkope ir vajadzīga, tomēr šajā gadījumā tā ir ļoti minimāla. Pēc „Royal Grass” instalācijas to vajadzētu pasargāt no tādiem organiskiem materiāliem kā lapām, sīkiem koku zariem un smiltīm lai novērstu otras augsnes kārtas veidošanos. Kopšanas apjoms ir atkarīgs no vietas kur zālājs tiek uzstādīts - ja,  piemēram, apkārt ir daudz lapu koku, lapas ik pa laikam vajadzētu nopūst vai sagrābt ar parastu dārza grābekli.
#5 Ko darīt ja zāles stiebri pārāk piekļaujas zemei?
Tas ir atkarīgs no lietošanas mērķa. Ja zālājs tiek intensīvi lietots, zāles šķiedrām ir tendence noliekties. Šādā gadījumā  vajadzētu lietot parastu cieto slotu un paslaucīt zāli „pret spalvu”.
#6 Vai lietus ūdens tiek cauri „Royal Grass”?
Šim zālājam pamatnē ir mazi caurumi, caur kuriem lietus ūdens tiek cauri nevainojami. Mākslīgie zālāji ir spējīgi uzsūkt pat 60 litrus ūdens no 1 m²minūtē.
#7 Vai „Royal Grass” atstāj īstas zāles iespaidu?
Jā, protams. Vislabākais veids kā par to pārliecināties, ir kontaktējoties ar „Royal Grass” izplatītājiem. Pateicoties „Royal Grass” unikālajai konstrukcijai, Jums būs grūti noticēt, ka šī nav tikko svaigi pļauta dabīga zāle.
#8 Vai „Royal Grass” ir videi draudzīgs produkts?
„Royal Grass” pavisam noteikti nav slikta ietekme uz apkārtējo vidi. Tā pat palīdz – „Royal Grass” nepatērē ne pilītes ūdens, tai nav jālieto pesticīdi nezāļu apkarošanai, nav jāmēslo vai jāpļauj.?
#9 Vai „Royal Grass” spēj pretoties nezālēm un kurmjiem?
Jā, pateicoties ļoti cietai pamatnei pie kuras zāles stiebri ir piestiprināti, ne nezāles, ne kurmji Jums neērtības neradīs.
#10 Vai „Royal Grass” var uzstādīt uz balkona vai jumta terases?
Protams, ka var! Tikai jāpārliecinās par ūdens novadīšanas ceļiem.
#11 Cik sarežģīti ir uzstādīt zālienu?
Ņemot vērā specifiskās īpatnības zāliena pamatnes sagatavošanā ( ir jānodrošina                                   nevainojama ūdens novadīšana, pamatnei jābūt stabilai un līdzenai, u.c.), kvalitatatīvu zālāja    uzstādīšanu var veikt tikai speciāli apmācīti darbinieki.  

Uzdot jautājumu

E-pasta adrese, uz kuru vēlaties saņemt atbildi:

Jūs interesējošais jautājums:

© 2008, SIA "TURF". Visas tiesības ir aizsargātas.
Izstrādāts studijā web-design.lv